Nasza firma została utworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksową i profesjonalną obsługę inwestycji w zakresie realizacji i nadzoru na terenie Trójmiasta i okolic.

mgr Inż. Krzysztof Dymowski

Posiadam uprawnienia budowlane upoważniające do wykonywania samodzielnej funkcji kierownika budowy oraz robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie ogólnobudowlanym. Doświadczenie zdobywałem między innymi jako inżynier budowy podczas realizacji inwestycji wielorodzinnych oraz usługowo-handlowych i magazynowych na terenie województwa pomorskiego.

inż. Janusz Dymowski

Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.Ponad 30-letnie doświadczenie zdobywałem realizując różnego rodzaju projekty. Uczestniczę zarówno w przebudowach mieszkań, domów osób prywatnych, jak i biorę udział w inwestycjach korporacji. Zakres prac to przede wszystkim nadzór nad robotami sanitarnymi ale również podejmuję się realizacji nietypowych wyzwań.

Jesteśmy członkami Pomorskiej Okręgowej izby Inżynierów. Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku zapewniamy inwestorowi pełen komfort w powierzeniu inwestycji.